Automatyzacja w biznesie

Automatyzacja w biznesie, jak sama nazwa wskazuje, służy ułatwieniu pracy. Zautomatyzowaniu czyli zaoszczędzaniu czasu osoby pracującej. W automatyzacji najczęściej wykorzystujemy bazy mailingowe, własne strony Internetowe, blogi, fanpage oraz swoje boty do pisania z ludźmi na messenger itp.

Zazwyczaj gdy ktoś prowadzi swój biznes, stara się znaleźć potencjalnie zainteresowane osoby, więc tworzy strony internetowe, fanpage na Facebooku. Coraz częściej rezygnujemy z reklamy w radiu, gazetach,
a tym bardziej na bilbordach.

Reklama przenosi się do Internetu

W ostatnim czasie zaobserwowałem, że bardzo duża ilość firm zdecydowała się przenieść do Internetu.
Stworzyli miejsca pracy online, klientów także szuka się online.

Aby jednak pracownik nie musiał odpisywać dziennie na 1000 wiadomości, wprowadzono automatyzację w biznesie. Od dawna jest to znana opcja na całym świecie. W Polsce także zaczęła się ona rozwijać.

Jak wprowadzić automatyzację?

Na początku może to się wydawać bardzo trudne i skomplikowane. Temat odsuwamy na bok ponieważ, uznajemy, że takimi rzeczami zajmują się profesjonaliści. Więc idziemy do eksperta, który ocenia poziom trudności zadania i wycenia swoją pracę. Często ceny sięgają do paru tysięcy złotych!

Ludzie nie wiedzą o możliwościach, jakie daje im Internet. Jeśli już o nich wiedzą, cześć z nich nie wykorzysta automatyzacji w biznesie, ponieważ nie wiedzą jak?!

Podstawą w mojej opinii to automat na Facebooku, na naszym fanpage lub stronach biznesowych, na które kierujemy ruch. Jeśli pójdziemy o krok dalej, tworzymy strony Internetowe, w związku z czym dochodzą pierwsze koszta. Facebook jest darmowy, a strony w Internecie już nie.

Stworzenie własnych stron jest czasochłonne, oddanie ich w ręce eksperta – kosztowne.
Najlepszym rozwiązaniem są szablony gotowych stron, a następnie dopasowanie ich pod nasze potrzeby.

Pójdźmy o krok dalej!
Tak, czas na listę mailingową – podstawa biznesu na dużą skalę, źródło potencjalnych klientów.
Autoresponder, jak i lista mailingowa są kosztowne, jednak zapewniają nam ciągły napływ klientów, oraz odciążają nas w pracy.
Koszta przekraczają tysiąc lub nawet kilka tysięcy złotych.

Mój sposób, na zrobienie tego TANIEJ!

Od pewnego czasu działam z Amerykańską firmą NOW Lifestyle. Na rynku znajduje się od około 7 lat, oferuje ciekawe i praktyczne rozwiązania oraz posiada bogatą ofertę automatyzacji biznesu. Gotowe szablony i nagrania w języku Polskim, gdzie wyjaśniane są i omawiane poszczególne narzędzia, dlatego też zdecydowałem się na współpracę z tą firmą.

KUP PAKIET PODSTAWOWY1200zł   >> 300zł

Automatyzacja w biznesie

NOW Lifestyle, gotowe narzędzia do stworzenia swojego biznesu pod klucz.

Automatyzacja w biznesie jest kluczowa, aby skrócić swój czas pracy. W NOW Lifestyle, znalazłem gotowe do użycia szablony stron, autoresponder (skuteczność 10/10 wysyłanych wiadomości – dla porównania Getall – 5/10), bazę mailingową na 25 tysięcy osób! – Dla porównania Getall – 1500 osób.

KUP PAKIET PODSTAWOWY 1200zł   >> 300zł

Dodatkowo w NOW otrzymałem własną domenę, hosting oraz możliwość podpięcia innych stron internetowych. W pakiecie otrzymałem także pomieszczenie do prowadzenia zoomów i webinarów.

Do skorzystania z pakietów od NOW Lifestyle zachęcam osoby chcące zwiększyć konwersję, ilość odwiedzających stronę osób oraz liczbę rejestracji lub sprzedaży.

Widząc potencjał narzędzi NOW Lifestyle bez wahania zacząłem je polecać.