Słowo wstępne, na rozgrzewkę 😎🍹🌴😉

Nazywam się Andrzej Rybak. Doskonale rozumiem, że nie każdy musi mnie znać. Możliwe, że pierwszy raz czytasz na mój temat. Specjalnie dla Ciebie stworzyłem ten wpis. Dlatego tutaj, bez zbędnego lania wody, szczerze i bez wyolbrzymiania, możesz dowiedzieć się, kim jestem.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pytania:
– Czym zajmowałem się, przed rozpoczęciem działań w Internecie?
– Jak wyglądało moje życie przed startem biznesu online?
– Jak wyglądały moje początki? (bonusowo: ile pieniędzy straciłem?)
– Co mnie motywuje do pracy nad sobą i moim życiem?
– Czy bałem się zacząć robić coś innego niż większość?
– Kiedy i dlaczego zrezygnowałem z etatu?
– Jaka jest moja misja, a także, dlaczego chcę pomagać innym?

Szkoła | Praca | Hobby | Pasje – Andrzej Rybak

Praktyka czyni z Ciebie mistrza. Im więcej czasu poświęcisz na daną czynność, tym lepsze rezultaty osiągniesz. Codziennie bądź lepszy o 1%. ~ Andrzej Rybak

1. Szkoła 😉

Mimo, że nigdy nie byłem przekonany do szkoły, a raczej do rzeczy, których nas w niej uczyli, nie rzuciłem szkoły. Zdawałem bez trudności z klasy do klasy. Nie byłem żadnym geniuszem, ani orłem w nauce.

Dosyć szybko zauważyłem, że to, czego uczyłem się w szkole, niekoniecznie było przydatne poza jej murami. Zrozumiałem, że wystarczają mi podstawy z matematyki, umiejętność pisania i czytania. Oczywiście, jeżeli chodzi o szkołę średnią i o zajęcia typowo zawodowe, były one pomocne. Szczególnie, gdy po szkole poszedłem do pracy w zawodzie.

Zbyt mało było nauki mówienia i dykcji. Burze mózgów, rozmowy o prawie, negocjacjach oraz podatkach i prowadzeniu własnego biznesu były dla mnie czymś świetnym. Jednak ich także brakowało. Niezwykle niezrozumiałe było dla mnie to, że tak mało uczymy się i mówimy o rzeczach, które otaczają nas na co dzień. Mało tego, są to sprawy, z którymi każdy z nas zderza się wchodząc w dorosłe życie.

Nie twierdzę, że szkoła jest zbyteczna lub zła. Wręcz przeciwnie, uważam, że szkoła jest potrzebna. Myślę jednak, że w pewnym momencie uczeń powinien mieć możliwość określenia, czego chce się uczyć i móc się rozwijać w tym kierunku. Niestety, w moim przypadku dostałem tę możliwość dopiero w wieku 20 lat.
To bardzo późno.

Andrzej Rybak

Lubiłem się uczyć. Jednak dopiero w 2019 roku, zacząłem uczyć się tego, czego chcę i potrzebuję. Andrzej Rybak

2. Praca & Pasja ⚽️💪🔥

Gdy chodziłem jeszcze do szkoły średniej, pracowałem, a także grałem w klubie piłkarskim w piłkę nożną. Niestety, w wieku 19 lat, ze względu na pracę musiałem zrezygnować z mojej pasji. Potrzebowałem pieniędzy na różne moje wydatki, a także by móc odciążyć finansowo rodziców. Brakowało mi czasu na moją pasję.

Andrzej Rybak

Andrzej Rybak na meczu OSP.

Dotychczas wykonywałem wiele prac. Byłem pracownikiem ochrony w drogerii & perfumerii. Zajmowałem się merchandisingiem. Czyli reprezentowałem dostawcę towarów w miejscu ich sprzedaży dbając o to, aby produkty dobrze się prezentowały i sprzedawały. Pracowałem również jako grafik komputerowy, było to również powiązane z drukiem. Miałem również krótki epizod w gastronomii. 

„Jesteś dzieciakiem, który nie ma pojęcia o pracy!”

Odkąd działam online powyższe zdanie słyszałem wielokrotnie. Podobnie jak: „prawdziwa praca, to praca fizyczna”, „jedyna uczciwa praca, to praca wykonywana naszymi rękami”. Więc aby zaspokoić Twoją ciekawość, powiem wprost.
Tak, pracowałem fizycznie.

Remontowałem piwnice, wynosiłem gruz, kosiłem trawę, naprawiałem i odnawiałem korty tenisowe. Przekopywałem również działki, zbierałem owoce, pracowałem na magazynach, brałem udział przy wycince drzew. Z pewnością mógłbym wymienić jeszcze kilka. Mimo młodego wieku pracowałem w różnych miejscach.

Nie zgadzam się, że praca fizyczna jest jedyną uczciwą pracą. Jest wiele innych opcji.

Andrzej Rybak

Pamiętaj, by wprowadzić do swojego życia odrobinę sportu. To nieprawda, że aktywność fizyczna sprawia, że jesteśmy bardziej zmęczeni. Sprawia to jej brak – Andrzej Rybak

Niezwykłym wysiłkiem okazuje się praca psychiczna. Pracując nad sobą, planując nowe działania, ucząc się, analizując swoje zwycięstwa i porażki, możesz być znacznie bardziej zmęczony, niż po pracy fizycznej. Doświadczyłem tego. ~ Andrzej Rybak

Z pracy na etacie zrezygnowałem na początku 2021 roku. Dlaczego? Ponieważ zacząłem zarabiać przez Internet 4x więcej miesięcznie, niż wcześniej na etacie. Nie jest to jedyny powód. Chciałem stać się bardziej niezależny, móc pracować kiedy chcę, ile chcę i gdzie chcę. Budowanie własnego biznesu, marki osobistej i projektów pozwala mi na to. Oczywiście zrezygnowałem dopiero wtedy, gdy byłem pewien, że mogę zaangażować się tylko online.

Próby | Porażki | Zwycięstwa – Andrzej Rybak

Alternatywnymi opcjami zarobku zainteresowałem się w 2015 roku. Odniosłem mniejsze i większe sukcesy. Nie obyło się również bez potknięć i błędów. Za każdym razem wyciągałem wnioski i starałem uczyć się na błędach. Próbowałem wielu opcji.

Andrzej Rybak

Z każdej porażki i upadku wyciągałem wnioski – Andrzej Rybak

Zacząłem od oglądania płatnych reklam, było to niesamowicie czasochłonne. Zarobek nie zadowalał mnie. Postanowiłem szukać dalej. Trafiłem na płatne wypełnianie ankiet. Po zarejestrowaniu się na kilkunastu stronach poświęciłem swój czas. Niestety również rozczarowałem się, ponieważ często po 10 minutach wypełniania wyświetlał się komunikat, że nie nadaję się do tej ankiety. Maksymalne wynagrodzenie, jakie osiągnąłem to 200 zł miesięcznie. Jestem osobą, która szanuje każdy pieniądz, jednak nie satysfakcjonowało mnie to.

Jeżeli będziesz szanował ludzi, pieniądze i to co Cię otacza, wszechświat odda Ci to z nawiązką. To co dajesz od siebie, wróci. Może to być jutro lub za 10 lat. – Andrzej Rybak

Przez następne kilka lat, aż do końcówki 2019 roku przetestowałem kilka innych opcji. Jedne okazały się fantastyczne, zarabiałem, uczyłem się, doświadczałem i poznałem świetnych ludzi. W innych traciłem pieniądze i czas. Łącznie straciłem około 5-7 tys. złotych.

Do wielu opcji w przyszłości prawdopodobnie jeszcze wrócę, na przykład do giełdy i rynku forex. Obecnie działam w kilku miejscach. Zarówno bez inwestycji, jak i z inwestycją. Zarabiam, uczę i pomagam zacząć zarabiać przez Internet nowym osobom.

Zauważyłem u siebie niezwykły progres, a wiem, że to dopiero początek drogi do czegoś wspaniałego. Jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę rozwijać się i pracować z cudownymi ludźmi.

Moja misja 😎🍹🌴

Moją misją jest zainspirowanie 1.000.000 ludzi do zmiany swojego życia. W ostatnim czasie otrzymałem wiadomość, w której padło pytanie, jaki mam interes w tym, że chce tej osobie pomóc. Dlaczego nie? Każdy powinien mieć możliwość na pozytywną zmianę. Ty również możesz zacząć podróżować, spełniać najskrytsze pragnienia i marzenia.

Przyjdzie taki moment, gdy będziesz miał już pieniądze, wiedzę, doświadczenie i coś wewnątrz Ciebie powie Ci, że warto jest się tym podzielić. – Andrzej Rybak

Największą motywacją do działania, jest dla mnie wizja. Codzienne obrazy, które mam w głowie. Obrazy wspaniałych miejsc, sytuacji, ludzi, wydarzeń. Możliwość niesienia pomocy innym.

Jednym z moich celów jest zbudowanie niezwykle rozpoznawalnej marki osobistej.

Pamiętaj, że jesteś we właściwym miejscu!
Pozdrawiam, Andrzej Rybak 😎🍹🌴

Znajdź mnie w Internecie:
FACEBOOK >>
INSTAGRAM >>
TIK TOK >>
BLOG >>
YOU TUBE >>