O mnie! Czyli skąd przyszedłem i dokąd idę?

Cześć! Nazywam się Andrzej Rybak. Jestem Ambasadorem Pozytywnego Myślenia, Inspiratorem i zaangażowanym uczestnikiem projektów Internetowych, w których pokazuję ludziom możliwości, jakie daje nam Internet 😎🍹 W tym wpisie, w kilku zdaniach opowiem Ci o mnie!

Od przedszkola jestem otwarty na nowe znajomości i doświadczenia. Odkąd pamiętam zawsze interesowałem się możliwością zarabiania przez Internet i nieustannie szukałem czegoś, co przyniosłoby mi satysfakcjonujący zysk. Po pewnym czasie zauważyłem jednak, że mimo zarobionych pieniędzy brakowało mi czegoś jeszcze. W momencie, gdy wsłuchałem się w siebie, dowiedziałem się, że moją misją jest inspirować ludzi do pozytywnych zmian w ich życiu i pomagać im spełniać marzenia 😎🍹🌴😍

W poniższym wpisie opisałem pokrótce moje początki. Dowiesz się trochę o mnie. Jeżeli będziesz chciał dowiedzieć się o mnie więcej, zapraszam do obserwacji moich kanałów w Social Media.

Na co dzień zarabiam przez Internet, rozwijam się i doświadczam co raz to nowych rzeczy. Pomagam ludziom zarabiać w Social Mediach, nawet jeśli nie mają żadnego doświadczenia w tym temacie. Ważne jest to by wyrzucić z naszych głów myśli, że do czegoś się nie nadajemy, że nie potrafimy. Każdą nową czynność należy opanować. Nauka, wiedza i praktyka, to jedyna droga do osiągnięcia sukcesu. ~ Andrzej Rybak

Dlaczego to robię? Dlaczego pomagam innym?
– Ponieważ, lubię kontakt z ludźmi i chętnie podzielę się nabytą wiedzą. Jest to moja misja. Poza tym, chcę zainspirować 1.000.000 osób do wprowadzenia pozytywnych zmian w ich życiu 😎🍹🌴😍

Pomagając innym rozwijam się jeszcze bardziej!

Od pewnego czasu interesuję się rozwojem osobistym, Social Mediami, marką osobistą oraz alternatywnym zarobkiem.

Zajmuję się prowadzeniem własnego biznesu online, Afiliacją oraz Network Marketingiem, codziennie uczę się czegoś nowego, w związku z tym, chciałbym podzielić się z wami moim doświadczeniem, oraz wiedzą. Pomagam nowym osobom rozwinąć skrzydła oraz prowadzę je krok po kroku od A do Z.

Moje początki!

Swoją przygodę z zarobkiem przez Internet zacząłem w 2015 roku. Jak się zapewne domyślasz, początki były trudne. Łapałem wszystkie „świetne” okazje, pełen motywacji i chęci do działania. Wypełnianie ankiet, oglądanie reklam, testowanie kraników kryptowalut. To było bardzo czasochłonne, a brak efektów i zysków sprawiło, że szybko się wypaliłem i straciłem motywację.

Kilkakrotnie próbowałem swoich sił w programach zarówno darmowych,
jaki i z inwestycją.

Zdarzyło się nie raz, że straciłem zainwestowane pieniądze. Liczyłem je nie w setkach, lecz tysiącach. Był to ciężki orzech do zgryzienia. Nie byłem na siebie zły, postanowiłem wyciągnąć wnioski z przykrych zdarzeń.

Brakowało mi wiedzy i doświadczenia.
W moim otoczeniu nie znałem nikogo, kto pracowałby przez Internet.
Nie miałem od kogo zasięgnąć rady lub otrzymać cenną wskazówkę.

Aż do 2019 roku…

Dopiero w połowie 2019 roku znalazłem wartościowe osoby, które pomogły mi w dalszym rozwoju. Całą społeczność osób myślących w ten sam lub bardzo podobny sposób. Projekty, które pozwoliły mi rozwinąć skrzydła, poszerzyć horyzonty i zmienić perspektywę. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć: „Było warto!”

Wyznaczyłem sobie cel, do którego wytrwale dążę!

Jasno wyznaczony cel ułatwia pracę, naukę i dalszy rozwój. Gdy raz określimy kierunek, podświadomie każda czynność będzie przybliżała nas do osiągnięcia naszych postanowień. Jednak aby mechanizm zaczął działać, należy dać coś od siebie, w moim przypadku musiałem poświęcić dużą ilość czasu. Dochodziło do tego zaangażowanie i wytrwałość, a także cierpliwość do samego siebie, do swoich słabości, braku wiedzy i doświadczenia.

Koniecznie obserwuj moje profile społecznościowe!

FACEBOOK obserwuj >
FANPAGE polub >
INSTAGRAM followuj >
YOUTUBE subskrybuj >
TIKTOK obserwuj >

Dlaczego warto?
Krótko mówiąc, ponieważ dzięki temu poznasz mnie jeszcze lepiej i być może zainspiruję Cię do działania, podobnie jak wiele innych osób. Podsumowując, nauczę Cię jak zarabiać w Internecie! A także, jak rozwijać się w przyszłościowych branżach, spełniać marzenia i osiągać zamierzone cele.

Dołączając do mnie – dołączasz do najlepszych!

 

Mam w życiu misję, dzielić się swoim doświadczeniem i pomagać innym
w dążeniu do celów.

 

Pamiętaj
„W życiu masz to, na co się odważysz!”

 

Pozdrawiam
ANDRZEJ RYBAK