Money2money m2m

W projektach, w których działam, m.in: Ekspert Afiliacji uczymy się skutecznie działać na programach partnerskich. Pierwszym i głównym programem, w którym działamy jest Money2Money. Aby przybliżyć Ci czym jest Money2Money przeczytaj dokładnie wszystko to co przygotowałem dla Ciebie na tej podstronie.

Czym jest Money2Money?

Jest to program, w którym nie jest wymagana inwestycja. Money2Money to polski program partnerski, który powstał w 2003 roku po to, aby każdy mógł zarabiać bez inwestycji, bez wychodzenia z domu tylko przy użyciu smartfona, laptopa, komputera. Głównie polega on na polecaniu produktów finansowych, ponieważ są one bardzo pożądane i darmowe. Podsumowując – w konsekwencji za polecenie każdego produktu, otrzymujesz wysokie wynagrodzenie.

Dlaczego warto wybrać program partnerski bez inwestycji Money2Money?

– Możliwość zarobienia w pierwszym miesiącu, ponadto BEZ żadnej inwestycji
Wysokie prowizje – na przykład 15% zysku z programem polecającym
Nawet 1000 zł bez polecania, jednym słowem pierwsze pieniądze już w pierwszym miesiącu działania
Przejrzysty panel partnera
Stała opieka i pomoc specjalistów, przede wszystkim moja i Top Liderów
– Dedykowaną stronę WWW z Twoimi produktami, czyli źródło Twojego dochodu online
Dostęp do grupy, gdzie wspieramy się wzajemnie, ale z drugiej strony motywujemy do lepszych wyników.
– W konsekwencji darmowy dostęp do materiałów szkoleniowych wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych czyli coś, czego nie dostaniesz nigdzie indziej!

1. ILE ZAPŁACĘ ZA UDZIAŁ W PROGRAMIE?

W przeciwieństwie do wielu biznesów online, udział w tym programie jest całkowicie bezpłatny, więc nie poświęcisz nic poza swoim czasem wolnym. Podsumowując nic nie inwestujesz, więc nic nie możesz stracić.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której dodatkowo należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

TAK! Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej, więc
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z  odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia. Reasumując, dodatkowo pomagamy Ci się prawidłowo rozliczyć z tych przychodów, więc nie musisz się tym przejmować.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Po pierwsze swój pierwszy dochód wygenerujesz już w 3 etapie i zajmie Ci to łącznie nie więcej niż 5 godzin, więc bardzo szybko. W skrócie etapy wszystkie etapy przechodzi się bardzo łatwo, ponadto z moim wsparciem jest to dziecinnie proste 🙂

5. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ?

Jak napisałem w punkcie 4 swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc 3 etap szkolenia. Innymi słowy działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności i z reguły trwa to od tygodnia do dwóch miesięcy, jednak zazwyczaj jest to 30 dni.

6. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W KAŻDEJ CHWILI Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?
TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, ponadto – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.
7. CZY KOŃCZĄC DZIAŁANIE W INNYCH PROJEKTACH MOGĘ DALEJ ZARABIAĆ?

Każdy z uczestników, który będzie chciał zarabiać systematycznie, otrzyma specjalnie przygotowane, gotowe ścieżki rozwoju i krok po kroku przygotowany plan, w którym nauczę każdego jak polecać produkty innym, ponadto jakich narzędzi do tego używać, żeby efektywnie zarabiać co godziwe pieniądze, co więcej co miesiąc.

8. CZY ZARABIANIE W MONEY2MONEY JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

Nasz projekt przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze, w związku z tym, skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś, ale uprzedzam – nie toleruję lenistwa!

Podsumowując, projekt Ekspert Afiliacji przeznaczony jest dla osób:

  • Pełnoletnich, czyli takich, które mają wydany dowód osobisty,
  • Posiadających Polski meldunek i mieszkających w Polsce,
  • Posiadających dokument tożsamości (Dowód osobisty bądź Paszport),
  • Dla osób, które chcą zarabiać w Internecie i w związku z tym odmienić swoje życie.
Pytania i odpowiedzi na pytania szczegółowe:
1.0 Ogólne informacje o Money2Money

1.1 Jak mogę rozpocząć współpracę w programie bez inwestycji?
Aby rozpocząć współpracę w programie bez inwestycji, wystarczy że zarejestrujesz się na stronie: https://panel.money2money.com.pl/register?idPartner=352370 ale koniecznie zrób to poprzez właśnie ten link.

1.2 Kto może zostać Partnerem w Money2Money?
Partnerem w Money2Money może zostać: – każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, podobnie każda firma, dodatkowo bez względu na formę prawną. Co najważniejsze nie musisz mieć doświadczenia ani wykształcenia finansowego, ponieważ wszystkiego Cię nauczę krok po kroku!

1.3 Czy ponoszę opłaty za udział w programie Money2Money?
Ze względu na fakt, że Program Partnerski jest bezpłatny i niezobowiązujący, dlatego nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze współpracą.

1.4 Czym jest program partnerski bez inwestycji Money2Money?
Program partnerski Money2Money jest obecny na rodzimym rynku od 2003 roku. System umożliwia promowanie m.in. usług oraz produktów instytucji bankowych, pożyczkodawców i innych reklamodawców, co najważniejsze za każdy wniosek, jednak który spełni warunki zgodne z tabelą prowizji otrzymasz wynagrodzenie.

2.0 Rejestracja w programie m2m

2.1 Dlaczego podczas rejestracji muszę podawać swój numer pesel?
Pesel podajesz przede wszystkim dlatego, aby potwierdzić swoją tożsamość.

2.2 Co wybrać w specjalizacji?
W specjalizacji wybierz blogi internetowe.

2.3 Nie mogę wpisać nazwy swojej ulicy. Co zrobić?
Pomiń to, ponieważ najwidoczniej nie ma nazwy Twojej ulicy w bazie, ale nie martw się. Nazwę ulicy uzupełnisz potem, aktywacji konta w swoim panelu wydawcy na przykład w zakładce “Zmień dane”.

2.4 Nie mogę się zarejestrować na smartfonie. Co zrobić?
Aby zarejestrować się na smartfonie skopiuj poniższy link i wklej go potem do przeglądarki w swoim telefonie ale uprzednio zaznacz w przeglądarce opcję “wersja na komputer”
https://panel.money2money.com.pl/register?idPartner=352370

3.0 Inne

3.1 Ile zarobię?
Po pierwsze, jednorazowo poświęcając kilka godzin zarobisz 800-1500 zł już w pierwszym miesiącu, na przykład kilka set złotych zarobisz już w etapie 3. Po drugie, Twoje zarobki będą zależeć od Twojego zaangażowania. W rezultacie, średnio moi partnerzy ze względu na to ile czasu poświęcą, zarabiają od kilku do kilkunastu tys. zł miesięcznie.

Zarobki jakich możesz się spodziewać współpracując ze mną >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<


3.2 Po co mi kilka kont bankowych?
Na początku małe wyjaśnienie, nie musisz zakładać kont bankowych na siebie, brać kredytów, chwilówek, ubezpieczeń itp. Dlaczego warto założyć takie konta i po co nam one? Przede wszystkim nauczysz się zarządzać pieniędzmi (metoda 6 słoików), ponadto poznasz produkty w praktyce na jakich zarabiamy. Reasumując kont używamy za darmo ponieważ jesteśmy tu by zarabiać innymi słowy, nie musisz się tym martwić.

3.3 Ile czasu muszę na to poświęcić dziennie?
Dziennie musisz poświęcić tyle czasu ile chcesz i ile możesz. Podsumowując czas to jedyne co musisz poświęcić. Innymi słowy, im więcej go poświęcisz tym lepsze osiągniesz wyniki.

Pozdrawiam serdecznie!
Andrzej Rybak
Ekspert Afiliacji