Money2Money (M2M) afiliacja - zarabiaj przez internet

Prawda o programach partnerskich według Andrzeja Rybaka – Eksperta Afiliacji

Money2Money (M2M) – Zarabianie w Internecie!

Zacznijmy od ustalenia tego czym jest Money2Money, inaczej m2m. Jest to portal afiliacyjny, który pozwala zarabiać pieniądze przez Internet. W jaki sposób można zarabiać na afiliacji? Programy partnerskie działają na zasadzie promowania odpowiednich produktów lub ofert. Przykładowo – polecając darmowe konta bankowe, jeżeli osoba, która wejdzie i założy konto bankowe z naszego linku, wtedy otrzymamy prowizję, która waha się, w zależności od oferty, od 40zł do nawet 500zł.

Rozpocznij swoją przygodę z zarabianiem online krok po kroku już dzisiaj!

CIEKAWOSTKA!
Polecając komuś konto bankowe, które jest objęte ciekawą promocją, wtedy na założeniu takiego konta zyskują aż 3 strony. Zyskuje bank, ponieważ ma nowego klienta. Osoba, z której linku konto zostało założone (wydawca m2m),  także otrzymuje wynagrodzenie za polecenie konta. Osoba (lead – klient) zakładające takie konto, może zarządzać w prosty sposób swoimi pieniędzmi. Może zarabiać na tym koncie polecając je innym, na przykład znajomym, rodzinie itp. Dodatkowo, za konto, które jest objęte promocją, może zyskać nawet do kilkuset złotych premii, bonusu od banku za spełnienie prostych warunków promocji. Jakie są to warunki? Na przykład x razy zapłacić kartą do konta, albo dokonać wpływu na konto. Proste prawda? 🙂 Jest to bardzo proste i w łatwy sposób można zgarnąć kilkaset złotych z promocji bankowej.

Dołącz do Money2Money i zostań Ekspertem Afiliacji!

Dołącz do Money2Money i zostań Ekspertem Afiliacji!

Dlaczego piszę o Afiliacji?

Napisałem ten artykuł, ponieważ chcę przekazać Ci rzetelną wiedzę, opartą na moim doświadczeniu i wiedzy, jaką nabyłem podczas testowania różnych systemów działania. Przerobiłem już kilkanaście różnych programów i projektów, nie ma tutaj miejsca na obietnice bez pokrycia, w których mówię, że w pierwszy miesiąc zarobisz 10.000zł… Nie oznacza to jednak, że jest to nierealne.

Ponieważ uczę nowe osoby zacząć zarabiać online, mogę śmiało stwierdzić, że jesteś w stanie bez doświadczenia zarabiać 10.000zł jednak, jak w każdej innej pracy należy pewnych rzeczy nauczyć się. Jest to przede wszystkim praca nad samym sobą, swoim rozwojem, ciągła nauka i wprowadzanie wiedzy w życie poprzez praktykę. Nie oszukujmy się, jeżeli chcesz zarabiać ponadprzeciętnie musisz się uczyć i rozwijać 🙂

UWAGA!
Piszę ten artykuł, ponieważ chcę Cię ostrzec przed oszustami, którzy chcą wzbogacić się na Tobie, na Twojej niewiedzy, braku doświadczenia.

Po pierwsze!
Zawsze weryfikuj profile osób, z którymi chcesz podjąć współpracę! Sprawdź, czy nie jest to fejk konto, czy jest to realna osoba, z prawdziwymi zdjęciami. Sprawdź, czy rzeczywiście jest to osoba wartościowa, taka od której możesz się czegoś nauczyć.

Po drugie!
Sprawdź, czy osoba która proponuje Ci biznes, pomoc, faktycznie pomaga innym, czy wspiera nowe osoby w dalszym rozwoju.

Po trzecie!
Koniecznie sprawdź, czy osoba również ma wyniki!
SPRAWDŹ MOJE WYNIKI >>

Po czwarte!
Podejmij decyzję o współpracy, tylko wtedy, gdy chcesz współpracować z daną osobą i zrobiła na Tobie pozytywne wrażenie 🙂

Na czym polegają Programy Partnerskie?

Na początku musisz wiedzieć, że tego typu programów jest bardzo dużo. Program partnerski może wprowadzić nawet Netflix. Nie jest istotne, czy działamy na Money2Money, Ebroker partner, MyLead, Leadstar, ComperiaLead lub na innym programie. Zasada działania jest taka sama. By być precyzyjnym, to tego typu portale fachowo nazywamy sieciami afiliacyjnymi.

Sieć afiliacyjna to zbiór różnych programów partnerskich.

Program Partnerski, to narzędzie Network Marketingu, które pozwala na promowanie różnych produktów i usług sprzedawanych internetowo. Pozwala zaobserwować, kto polecił danego klienta, a następnie taką osobę wynagrodzić – za pomoc w rozwoju firmy.

Marketing afiliacyjny, to rodzaj marketingu. w którym klient trafia do sklepu, na stronę, do usługodawcy za pomocą pośrednika, czyli partnera.

Wydawca, jest to osoba, która chce polecać produkty reklamodawców. Jeśli będzie robić to skutecznie, to otrzyma za to wynagrodzenie, określone prowizje. Jeżeli założyłeś konto na stronie danej sieci afiliacyjnej, to automatycznie stałeś się wydawcą i masz możliwość polecania różnych produktów i usług. 

Celem wydawców jest skuteczne promowanie produktów reklamodawców. Szukanie zainteresowanych klientów. To w jaki sposób będą to robić, zależy tylko i wyłącznie od nich. Może to być na przykład blog.  Reklamodawcy dzięki temu mają większe zyski i docierają do większej ilości klientów, a sieci afiliacyjne zarabiają na pośrednictwie.

System zarabiania!

Prawdopodobnie nie raz spotkałeś się już z systemem zarabiania, w którym pewna osoba, lider, mentor chciał prowadzić Cię w systemie etapowym. Czy jest to jednak coś złego?

Wielokrotnie spotkałem się z opinią, że prowadzenie w systemie etapowym od razu oznacza oszustwo, naciąganie, wyłudzanie. Jednak ja zbuntowałem się przeciwko tym, którzy byli przeciwni. Przeszedłem wszystkie etapy i wiem doskonale, że to było niezbędne do zwiększenia mojej pewności siebie, mojej inteligencji finansowej i zagwarantowało to mi świetne wyniki 🙂

Najczęściej wypowiadającymi się osobami, są te, które stanęły na pewnym etapie. Przestraszyły się, zabrakło im odwagi by iść dalej. Potem wypowiadają się, że afiliacja, działanie na money2money itp. jest oszustwem. Oczywiście, zdarzają się naciągacze, którzy w pewnym momencie „znikają”, takie osoby psują dobre imię firmy i utrudniają pracę tym, którzy uczciwie pracują.

Dlatego wróć do góry artykułu! Przeczytaj listę, którą powinieneś wykonać przed podjęciem współpracy z daną osobą, by uniknąć natknięcia się na oszusta, naciągacza. Po prostu, gdy nie jesteś pewny osoby, nie podejmuj współpracy.

Spotkałem się również z opinią, że każdy jest w stanie samemu założyć konto w Money2Money i zacząć zarabiać. To prawda, każdy może się zarejestrować, zarobić kilkaset złoty. Zadaj sobie jednak pytanie, czy jesteś tutaj po to by zarobić jednorazowo kilkaset do paru tysięcy złotych na samym sobie w Money2Money, czy chcesz zarabiać regularnie? W systemie etapowym w projekcie, w którym działam, uczysz się, jak działać skutecznie.

Andrzej Rybak Ekspert Afiliacji

Andrzej Rybak Ekspert Afiliacji

 

Koniecznie obserwuj moje profile społecznościowe!

FACEBOOK obserwuj >
FANPAGE polub >
INSTAGRAM followuj >
YOUTUBE subskrybuj >

Dlaczego warto?
Krótko mówiąc, ponieważ dzięki temu poznasz mnie jeszcze lepiej i być może
zainspiruję Cię do działania, podobnie jak wiele innych osób. Podsumowując, nauczę Cię jak zarabiać w Internecie!

Dołączając do mnie – dołączasz do najlepszych

Mam w życiu misję, dzielić się swoim doświadczeniem i pomagać innym
w dążeniu do celów.

Pamiętaj
„W życiu masz to, na co się odważysz!”
Pozdrawiam, Andrzej Rybak!