Brak efektów – co robię źle?

Podejmujesz decyzję o działaniu w projekcie internetowym, chcesz zacząć budować solidny biznes online, jesteś pełen energii i zapału, jednak mijają kolejne dni, a nie widzisz efektów. Tracisz motywację, swój zapał i chęci. Zaczynasz narzekać na brak efektów, zaplecza finansowego, odpowiedniego supportu, lidera, wsparcia, niezbędnych materiałów do działania i promocji. Poddajesz się i rezygnujesz. Zostawiasz kolejne „priv” pod postami na grupach „szukam pracy”. Szukasz szybkiej drogi.

Druga osoba, w tym samym czasie, również zaczyna działać online, także z zamiarem stworzenia solidnego, stabilnego i bezpiecznego biznesu na lata. Jest podniecona sytuacją, nadarzającą się okazją i możliwościami. Jednak w przeciwieństwie do pierwszej osoby, ona zastanowiła się co chce osiągnąć i w jakim czasie. Zapisała swój cel i wzięła się do pracy. Działała konkretnie, sumiennie, konsekwentnie każdego dnia. Były także dni gorsze, jednak pragnienie osiągnięcia zapisanego celu nie pozwalało poddać się. Jeżeli nie mogła znaleźć informacji na jakiś temat, pytała, szukała, czytała. Uczyła się i rozwijała, nie poddawała się. Dzięki temu, minął tydzień, miesiąc i także następne miesiące, cele zostały osiągnięte, a na ich miejsce zapisywane zostały nowe!

Brak priorytetu = Brak efektów

Niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na nasz progres i nasze wyniki jest skupienie i ustalenie priorytetu. Nie wystarczy mieć motywację i chęci. Trzeba także ustalić na czym konkretnie chcemy się skupić, tylko pełne skupienie gwarantuje świetne wyniki!

Andrzej Rybak Ekspert Życia Ekspert Afiliacji

Andrzej Rybak radzi – „Tylko skupienie się na danej rzeczy, czynności, pracy daje nam wysokie, świetne wyniki i zapewnia progres. Brak skupienia gwarantuje nam brak efektów”

Rezygnacja z powodu braku efektów

Zdecydowanie większa część osób rezygnuje z danego biznesu, projektu, pracy, wykonywania danej czynności, uprawiania sportu, gdy nie mają efektów po pierwszym miesiącu. Oczywiście dużo zależy od wsparcia jakie otrzymujemy, lidera, materiałów, jednak zdecydowanie większe znaczenie ma nastawienie osoby i podejście do tematu. Nie ważne czy działasz online czy trenujesz piłkę nożną, w obu przypadkach potrzeba czasu by prawidłowo „kopnąć piłkę”.

Dlatego pamiętaj by dać sobie więcej czasu, na wdrążenie się, zapoznanie się, naukę i rozwój.

Pokażę Ci, jak osiągnąć efekty!

Od kilku miesięcy działam w Projekcie Ekspert Życia, budujemy tam stabilny, dochodowy biznes oparty na zdrowiu, bezpieczeństwie, możliwościach zarobkowych i rozwoju.

Co otrzymujesz? Gotowy system działania, skrypty, materiały, dostęp do profesjonalnych szkoleń marketingowych. Wsparcie od TOP Liderów 24h, świetny support i oczywiście przejrzysty plan wynagrodzeń. Czy warto? Sprawdź sam dołączając niezobowiązująco do grupy Ekspert Życia na facebooku: https://www.facebook.com/groups/304611164084232

Jeżeli jesteś konkretny, masz silną motywację i pragnienie rozwoju, od razu zgłoś się do mnie!
www.facebook.com/andrzejrybak.info/
Napisz do mnie wiadomość, że chcesz zacząć działać w projekcie.

Pozdrawiam, Andrzej Rybak