Wytrwałość w działaniu

Podczas dzisiejszego spaceru pisałem z pewną osobą, która była zainteresowana tym czym się zajmuję. Gdy dowiedziała się, że chodzi o afiliację napisała, że jest teraz natłok ogłoszeń o afiliacji i wszyscy o tym rozmawiają.

Stwierdziła, że łatwo jest się zniechęcić widząc, że większość naokoło
robi to samo co my. Tutaj się pojawia pytanie, a gdzie Twoja wytrwałość w działaniu?

To prawda!

To prawda, z całą pewnością coraz więcej osób zaczyna działać, jednak 70% odpada po pewnym czasie, a niektórzy jeszcze przed startem. Ponieważ większości się nie udaje pokonać swoich barier, stoją w miejscu.

 

Te pozostałe 30% starają się i działają na 100 procent.
U jednych efekty pojawiają się po 1-szym miesiącu, u drugiej osoby po 3 miesiącach.
Ci co nie odpuszczają, stają się grupą osób, które mają efekty
i rozwijają się w przyszłościowej branży.
Według mnie, jedynie wytrwałe osoby w swoich postanowieniach,
coś osiągną
🏁🔝🙂

Andrzej Rybak, wytrwałoś, sukces, czas, działanie

Wytrwałość w dążeniu do celów,  Andrzej Rybak

Wytrwałość popłaca!

Wiadomo nie od dzisiaj, że osoby które wytrwale dążą do postawionych celów, osiągają niesamowite wyniki. Godnym uwagi jest fakt, że Ci co poddali się, nie przeszli próby charakteru,
co jest wymagane w świecie jakim żyjemy.
Kto podniesie trofeum? Ten co mówi, czy ten co robi? Ta osoba, która poświęca swój wolny czas na rozwój, czy ten kto siada na kanapę i ogląda seriale po pracy?

Według mnie tylko osoby zdeterminowane, konsekwentne i systematyczne w
działaniu wejdą na szczyt.

Nie ważne czy chcesz zbudować świetną markę osobistą, zadbać o swoją sylwetkę, być świetnym piłkarzem jak Cristiano Ronaldo, który ciężką pracą osiągnął to co ma. Nie ważne co chcesz osiągnąć, ważne jak podejdziesz do tematu i jak bardzo się zaangażujesz i będziesz uczciwy wobec siebie.

Chcesz zacząć działać w afiliacji? Nie wiesz od czego zacząć?
ZACZNIJ OD TEGO >>>

W projekcie Ekspert Afiliacji dowiesz się nie tylko, jak zarabiać na programach partnerskich, ale także jak tworzyć własną markę osobistą, dowiesz się czym jest marketing internetowy oraz afiliacja. Co ważne w całym projekcie znajdziesz całą masę cennej wiedzy, niedostępnej lub bardzo drogiej poza projektem.