Brak weny twórczej

Brak weny twórczej, POMOCY!
W swoim życiu nie raz przeżywamy dni, w których brakuje nam pomysłu, natchnienia, tematu do stworzenia ciekawej, przyciągającej uwagę odbiorcy, treści.
Kompletna pustka.

Brak weny twórczej

Co wtedy?!

Najprościej było by odpuścić sobie całkowicie pisanie, dodawanie postów, relacji lub tworzenie innej treści.
Jednak brak weny twórczej jest chwilowy, czy może trwać długo? Jeśli ma trwać dłużej, to JAK DŁUGO?
Możemy nie mieć pomysłu godnego uwagi przez 1 godzinę, 1 dzień, 1 tydzień, 1 rok lub kilka sekund…

Brak weny twórczej to TYLKO wymówka

BRAK WENY TWÓRCZEJ to tylko wymówka, najlepsze pomysły wpadają nam do głowy podczas pisania, podczas procesu tworzenia!

Gdy uważamy, że dana chwila nie jest odpowiednia na tworzenie lub nasz wpis nie jest wystarczająco dobry i interesujący, brakuje nam natchnienia – PISZ, TWÓRZ, DZIAŁAJ!

Z każdym napisanym słowem, z każdym pociągnięciem pędzla po płótnie, szkicem, fotografią, w naszej głowie rodzą się kolejne pomysły. Nasza krzywa kreatywności momentalnie wzrasta, przez co doznajemy olśnienia, nasze słowa zaczynają układać się w spójną całość.

Nie kopiuj cudzych treści!

Autorzy treści w Internecie często pozwalają na używanie swoich zdjęć, filmów itp. za darmo lub odpłatnie. Jednak spora część nie życzy sobie by ich wpisy i inne materiały były kopiowane i modyfikowane.
W przeciwnym przypadku możemy spotkać się z przykrymi konsekwencjami. Więcej o tym piszę w moim wpisie, o plagiacie i kradzieży.

Jeśli znalazłeś wartość w tym lub innych moich wpisach, zachęcam do obserwacji moich profili społecznościowych FACEBOOK oraz INSTAGRAM